Вгору

  • slider87
  • slider85
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 13.12.2018 Виплачено виграшів
на суму 528 988.00 грн
Новина дня
Гендиректор УНЛ Андрей Бочковский: "Мы готовы внедрять новые технологии на лотерейном рынке"
У нас є відповіді на ваші питання! Читати

КЄНО: Правила

  Лотерея «Кєно» є державною числовою лотереєю.

   На сьогодняшній день, «Кєно» - лотерея з найбільшим шансом на виграш серед усіх інших лотерей, які є в Україні. За статистикою, кожна четверта ставка на 4 номери стає виграшною.

  Кожного разу розігруються 20 номерів з 80. Щоб виграти головний приз, Вам достатньо вгадати лише половину номерів, що були розіграні! Та, навіть, якщо Ви не вгадали жодного номеру - Ви все одно виграли! У випадку, якщо Ви поставили на 9 або 10 номерів і не вгадали жодного, то Ви все одно виграли вдвічі більше, ніж поставили.


«Кєно» - щоденна гра. Ви купуєте білет і в той же день Ви дізнаєтесь про свій виграш.

Розіграші транслюються щодня на каналі КиївTV приблизно в 22:50. Про точний час трансляції ви можете дізнатись з телепрограми КиївTV

 

КЄНО - ВИГРАВАЙ ЩОДЕННО!

 

 

 

 

З історії лотерей

 

  Вважається що слово Кєно має латинське коріння. У первинному вигляді, в цій грі було 5 виграшних номерів. Звідси і назва: quini(лат.) - "кожні п'ять". Надалі слово увійшло і у французький: quine(фр.) - "п'ять виграшних номерів".

  Століття багатої історії та безліч легенд пов`язані з цією унікальною грою. Одна з них говорить, що вже 3000 років тому у стародавньому Китаї грали в лотерею типу «Кєно». Її правила були вперше описані у магічній китайській книзі "І цзин" - перші в історії свідчення про принципи сучасної лотереї.

 Однак лотерея мала й практичне значення. Вважається, що одне із див світу, Велика китайська стіна, будувалася саме на її кошти.

 Сьогодні в «Кєно» грають в усьму світі. Порівняно зі стародавніми часами, сучасні правила гри в «Кєно» досить прості. Кожного вечора проводиться розіграш, у якому розігруються 20 номерів з 80. Ви можете обрати від 2 до 10 номерів та збільшити ставку від 2 до 10 разів. «Кєно» - це гра вибору. Якщо серед розіграних номерів є обрані Вами - Ви виграли!

 

 

 

 

 

                                                                                   

 

 

 

Де і як грати?

 

   Ви можете зареєструвати Вашу ставку лотереї «Кєно» в будь-якому місці продажу, де є логотип УНЛ або знак "Грайте Тут"

А ще в «Кєно» можна зіграти через інтернет або з мобільного телефону


  Ви можете грати в «Кєно» щодня з 7:30 до 21:00, відповідно до часу роботи торгівельних точок.
  Щоб взяти участь у грі заповніть ігрову картку. Всі закреслення слід робити горизонтальними лініями чорного або темного кольору.

Вартість одного ігрового варіанту (мінімальний розмір ставки) - 5 грн.

 

Ігрова картка: Кількість номерів для ставки

  Оберіть кількість номерів на які ви хочете зробити свою ставку. Ви можете вибрати від 2 до 10 номерів. Вартість білета не залежить від кількості вибраних номерів. Розмір Вашого виграшу залежить від кількості вибраних і вгаданих номерів (дивіться Таблицю Виграшів). Максимальний виграш по одному ігровому варіанту -  5 000 000 грн.

 

Картка: Ігрові поля

  Ігрова картка «Кєно» містить 2 ігрових поля по 80 номерів в кожному. Закресліть номери на одному або обох ігрових полях. Ви маєте закреслити стільки номерів, скільки позначили в попередньому розділі "1".

На кожному ігровому полі Ви можете вибрати окрему комбінацію номерів (ігровий варіант).
Якщо Ви не хочете самі вибирати номери, то закресліть відмітку [АВТО] (вона знаходиться після 80-го номера) і комп'ютер сам вибере для Вас випадкову комбінацію. Кожне ігрове поле (А і Б) грає окремо одне від одного.

 

Картка: розмір Вашої ставки

  

  Ви можете збільшити ставку від 2-х до 10 разів. Закреслюйте в розділі "3", в скільки разів ви збільшуєте Вашу ставку - у стільки ж раз збільшиться і Ваш виграш. Якщо ви не хочете збільшувати Вашу ставку, нічого закреслювати в цьому розділі не потрібно.

  Зверніть увагу! На білеті буде вказана ЦІНА вашої ставки в грн. ("Ставка") яка дорівнює ціні базової ставки 5 грн, помноженої на коефіцієнт збільшення ставки. При визначенні виграшу, потрібно взяти розмір призу з таблиці виграшів і помножити його на коефіцієнт збільшення (а не на ЦІНУ ставки, вказану в грн.)

 

Картка: Кількість розіграшів

  Ви можете взяти участь в одному або у декількох послідовних розіграшах. Максимальна кількість послідовних розіграшів - 14.


  Закресліть кількість розіграшів внизу ігрової картки. Якщо Ви бажаєте взяти участь лише в одному розіграші, то закреслювати кількість розіграшів не потрібно.


  Пам'ятайте, що вартість білету залежить від кількості розіграшів. Наприклад, якщо Ви вибрали два ігрові варіанти для участі у 5 розіграшах, то Ваш білет коштуватиме 2 х 5 x 5 = 50 гривень.
 

Реєстрація ставки

 Віддайте заповнену ігрову картку продавцеві на терміналі.


Продавець має вставити Вашу картку в термінал, після чого термінал зареєструє її і надрукує білет.

  Сплатіть Вашу участь у грі та отримайте ігровий білет.


Перевірте аби інформація на білеті збігалася з інформацією яка була на Вашій ігровій картці. Підпишіть свій білет (на зворотному боці), аби показати що білет належить саме Вам.


ІГРОВИЙ БІЛЕТ Є ЄДИНИМ ДОКАЗОМ ВАШОЇ УЧАСТІ В ГРІ І ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ВИГРАШУ

 

Білет містить наступну інформацію

1 Загальна інформація про білет. Може містити слово "АВТО" та строчку "ПОНОВЛЕНИЙ БІЛЕТ". Слово "АВТО" з'являється на білеті, якщо всі ваші комбінації - АВТО. "ПОНОВЛЕНИЙ БIЛЕТ" з'являється на квитках, що видаються терміналом замість виграшних багаторозіграшних білетів.
2 Дата і час продажу.
3 Кількість послідовних розіграшів в яких квиток братиме участь.

4 Кількість обраних номерів

5 Ставка = (коефіціент збільшення)*5грн.
6 Номери, які Ви обрали (поле А)

7 Номери, які Ви обрали (поле А)
8 Ціна квитка
9 Код продавця, номер білету та інша закодована штрихкодом інформація.

Виграші

Розіграші «КЄНО» проводяться у присутності тиражної комісії яка за участю представників громадськості під наглядом Мінфіну і незалежної аудиторської компанії, відповідними офіційними протоколами підтверджує правильність проведення розіграшу.
 

  Розіграші проводяться через декілька хвилин після загального припинення продажу білетів. Трансляція розіграшу - щодня, приблизно в 22:50 на каналі КиївTV. Про точний час трансляції Ви можете дізнатися з телепрограми КиївTV

  Щоб визначити виграш, Ви можете скористатися табличкою, яка надрукована на зворотному боці ігрової картки або табличкою розташованою нижче на цій сторінці.

Отримане число (розмір призу) потрібно помножити на коефіцієнт збільшення Вашої ставки.

Так, наприклад, Ви закреслили 9 номерів і збільшили ставку в 2 рази ( ставка = 2*5 грн= 10 грн ), і з 20 призових номерів, у Вас збіглося 8.
Ваш виграш складе: (8 з 9)-> 15 000 х 2 = 30 000 грн.

 

Де отримати виграш?

 

Ви повинні звернутися за отриманням свого виграшу впродовж 180 днів з дня розіграшу.

 

Таблиця виграшів

від 1 до 5000 грн з урахуванням податків


Звернутися за отриманням будь-якого виграшу можна вже на наступний день після розіграшу:

 •  Виграш до 500 грн. включно можна отримати на будь-якому терміналі УНЛ .
 •  Про місця виплат виграшів до 24 999 грн. Ви можете дізнатись на сторінці "Точки виплат" або в відділеннях УНЛ.
 •  Виграші більше 25 000 грн. видаються виключно в головному офісі УНЛ у Києві.

 

 

Документи

Умови випуску та проведення державної грошової лотереї "КЄНО"
  (відкриється в новому вікні)