Вгору

  • slider87
  • slider85
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 09.12.2018 Виплачено виграшів
на суму 238 216.00 грн
Новина дня
Гендиректор УНЛ Андрей Бочковский: "Мы готовы внедрять новые технологии на лотерейном рынке"
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Щодо поширення помилкової інформації деякими ЗМІ

5 Квітня 2018, 12:46:07

 

4 квітня в низці українських ЗМІ була опублікована інформація про подання  народним депутатом Олександром Бригинцем 23 березня 2018 року депутатського запиту до Антимонопольного комітету.


В запиті щодо обставин функціонування ігорного бізнесу в Україні народний депутат зазначив, що проект ліцензійних умов для лотерейних операторів, який зараз знаходиться на розгляді в Кабінеті міністрів, прописаний так ( зокрема, стосовно досвіду роботи на ринку ігрових послуг), що «після ухвалення відповідних нормативно-правових актів на гральному ринку України залишиться лише одна компанія – «Українська національна лотерея». Також у запиті зазначалось, що один з народних депутатів «можливо, в певній мірі пов'язаний і опікується мережею одного з провідних операторів ігрового ринку», з посиланням на інформацію журналістки-розслідувача програми «Наші гроші».
 

Варто зазначити, що проект ліцензійних умов, розроблений Міністерством фінансів, базується на вимогах Закону «Про державні лотереї», прийнятого у 2012 році. Зокрема, саме в цьому законі вказана норма щодо необхідності 10-річного досвіду роботи на ринку для операторів лотерей. Саме тому претензія, яку висловив народний депутат Бригинець, має бути спрямована безпосередньо до законодавців.
 

Щодо згадки у контексті «Української національної лотереї» імені одного з народних депутатів, офіційно повідомляємо: жоден народний депутат, держслужбовець чи чиновник не має відношення до нашої компанії. Бенефіціаром та власником компанії «Українська національна лотерея» є бізнесмен та інвестор Майкл Джон Фогго, який з 90-х років займається бізнесом у Гонконзі, Макао, Китаї та інших країнах Азії, а також в Україні.
 

Власне, недостовірність викладеної у депутатському запиті інформації вже наступного дня, 5 квітня, визнав і сам народний депутат Бригинець у своєму офіційному листі до голови Антимонопольного комітету Юрія Терентьєва та керівника відділу контролю Апарату Верховної Ради України Владислава Волощука.
 

Зокрема, Олександр Бригинець зазначив, що «викладена у ньому інформація виявилась недостовірною, прошу депутатський запит не розглядати та письмової відповіді на викладені у ньому вимоги не надавати».