Вгору

  • slider81
  • slider63
  • slider79
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 17.09.2018 Виплачено виграшів
на суму 247 411.00 грн
Новина дня
Вплив гри в лотерею на розвиток ігроманії в Україні
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

«Українська національна лотерея» підтримуватиме розвиток українського спорту — власник компанії Майкл Фогго

4 Травня 2018, 10:04:03

  «У більшості розвинених країн податкові надходження від лотереї використовуються для фінансування соціально важливих сфер. Вважаю, що застосування подібних світових практик в Україні матиме надзвичайно позитивний суспільний ефект» — зазначив Майкл Фогго під час зустрічі з Міністром молоді та спорту України Ігорем Ждановим.

  Фогго — інвестор британського походження, який живе та працює у Гонконгу — придбав компанію «Українська національна лотерея» у лютому цього року. На початку травня бізнесмен прилетів до Києва, щоб обговорити з керівництвом компанії перспективи розвитку та провести низку робочих зустрічей. Одним з пріоритетів є розширення переліку програм соціальної відповідальності, які реалізує УНЛ.

  Під час зустрічі Фогго та Жданов обговорили потенційні можливості для підтримки компанією УНЛ розвитку українського спорту.

Майкл Джон Фогго і Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов

  «Деякі українські та міжнародні компанії вже надають підтримку окремим спортивним федераціям. Проте, ще багато належить зробити, щоб співпраця бізнесу та спорту в Україні стала такою розповсюдженою практикою, як в Європі чи США», — підкреслив Ігор Жданов. «Ми щиро підтримуємо ініціативи тих, хто готовий вкладати в розвиток української держави», — підсумував міністр.

  «Дуже здивувався, що такий видовищний вид спорту як художня гімнастика ще не має постійного спонсора в Україні. Попросив топ-менеджмент УНЛ детальніше розібратися в темі та підготувати пропозиції, яким чином ми можемо сприяти розвитку цього, або іншого виду спорту. Адже подібна співпраця це насправді ситуація win-win, коли виграють обидві сторони: спортсмени та тренери отримують додаткове фінансування на статті витрат які, через бюджетні та законодавчі обмеження не може забезпечити держава, а бізнес — репутаційні вигоди. І найголовніше в такій ситуації, що виграє держава та талановита спортивна молодь», — написав за підсумками зустрічі Майкл Фогго на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.