Вгору

  • slider87
  • slider85
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 15.11.2018 Виплачено виграшів
на суму 400 649.00 грн
Новина дня
«Лото Трійка» змінюється на краще!
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Фонд «Таблеточки»: «Системна допомога таких компаній, як УНЛ, дозволяє нам краще планувати нашу діяльність»

5 Травня 2018, 09:42:21

  Власник компанії «Українська національна лотерея» інвестор британського походження з Гонконгу Майкл Джон Фогго завітав до благодійного фонду «Таблеточки», щоб дізнатися більше про напрями роботи та потреби цієї ініціативи. УНЛ вже тривалий час системно співпрацює з фондом, надаючи регулярні благодійні внески.

  «Таблеточки» – одна з найбільших в Україні благодійних організацій, які займаються допомогою дітям, хворим на онкологічні захворювання, та їхнім родинам. Фонд забезпечує медикаментами, допомагає фінансувати лікування за кордоном, надає психологічну допомогу, а також реалізує низку масштабних програм, таких як розвиток напрямку паліативної допомоги в Україні, підвищення кваліфікації українських онкологів за кордоном тощо. «Таблеточки» також активно співпрацюють з державними інституціями, проводять кампанії з адвокації та допомагають впроваджувати в Україні найкращі світові практики допомоги юним паціентам.

 

Юлія Ноговіцина і Майкл Фогго

  «Наша мета у тому, щоб одного дня наш фонд перестав бути необхідним, щоб держава почала виконувати свої функції настільки якісно, що дітям не була б потрібна додаткова допомога. Тоді ми б сконцентрувалися на сприянні розвитку науки, пошуку нових методів лікування онкозахворювань» — зазначила директор департаменту з роботи з сім'ями і підопічними Юлія Ноговіцина.
 

 

  Більшість свого фінансування, близько 70%, «Таблеточки» отримують від приватних осіб. Майже 30% — внески бізнесу. У ході зустрічі представники фонду подякували Майклу Фогго за співпрацю. Адже завдяки системній допомозі фонд має змогу заздалегідь планувати великі проекти.
 


  Фогго у свою чергу висловив своє захоплення роботою фонду та відданістю команди «Таблеточек».
  «Фонд починався з ініціативи однієї чудової молодої жінки, Олі Кудіненко, яка купувала медикаменти, необхідні для лікування раку, в Європі та передавала їх дітям в Україні. Зараз це команда з понад 20 осіб, які допомагають тисячам українських дітей. Я переконаний, ці молоді люди досягнуть успіху на своєму шлях допомоги дітям та розвитку української медицини», — написав після зустрічі інвестор у своєму фейсбуці.