Вгору

  • slider87
  • slider85
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 09.12.2018 Виплачено виграшів
на суму 238 216.00 грн
Новина дня
Гендиректор УНЛ Андрей Бочковский: "Мы готовы внедрять новые технологии на лотерейном рынке"
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Український лотерейний ринок має великий потенціал — власник компанії УНЛ Майкл Фогго

3 Травня 2018, 09:27:51

  У середу, 2 травня відбулася робоча зустріч керівництва та співробітників Української національної лотереї з власником компанії Майклом Джоном Фогго. Британський фінансист та інвестор Фогго прилетів до Києва, для того, щоб більш детально ознайомитися з лінійкою продуктів і планами розвитку УНЛ. Бізнесмен також планує розширити спектр спонсорських та благодійних програм.

  «Я був дещо стурбований серією негативних публікацій в українських ЗМІ, які почали з’являтися після купівлі компанії в лютому цього року. Тому вирішив особисто переконатися, що цей бізнес працює прозоро й ефективно. Я не помилився у своїх очікуваннях. Дуже задоволений спілкуванням зі співробітниками. У нас сильна команда, яка складається з відповідальних і мотивованих людей. Переконаний, що у компанії УНЛ і лотерейного ринку України загалом високий потенціал зростання» – зазначив Фогго.

Власник УНЛ Майкл Джон Фогго і генеральний директор УНЛ Андрій Бочковський

  В ході зустрічі, він також наголосив, що високі стандарти соціальної відповідальності бізнесу завжди були для нього в пріоритеті. «Я радий переконатися на власні очі, що Українська національна лотерея — не просто надійна компанія, яка вже багато років користується довірою серед українських споживачів. Крім цього, УНЛ допомагає реалізовувати ряд важливих благодійних та культурних проектів».

  Окрім низки запланованих робочих сесій зі співробітниками компанії, Фогго також планує зустрітися з представниками ініціатив, спонсором яких виступає УНЛ, а також, обговорити потенційні можливості підтримки українського спорту з представниками профільного міністерства.

 

Власник УНЛ Майкл Джон Фогго