Вгору

  ddd
Спробуй нову версiю сайту - new.unl.ua
  • slider63
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 15.01.2019 Виплачено виграшів
на суму 310 892.00 грн
Новина дня
Фінальний тираж лотереї "Секунда Удачи"
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Оператор державних лотерей «УНЛ» піклується про гравців

11 Січня 2019, 10:06:32

Оператор державних лотерей «Українська Національна Лотерея» активно розвиває напрямок «Відповідальної Гри». Ця програма направлена на інформування громадян щодо принципів, за якими має здійснюватися гра, профілактику виникнення ігрової залежності та перешкоджання розвитку залежності шляхом психологічної допомоги фахівців з залежності. Разом з Міжнародною Антинаркотичною Асоціацією «УНЛ» розвиває здорове ставлення до ігор.

10 січня, на прес-конференції Генеральним директором «УНЛ», Андрієм Бочковським був презентований результат досліджень з приводу залежності від гри.

 

  

  • Проведення навчальної та роз’яснювальної роботи з гравцями, надання повної та всебічної інформації про правила лотереї, аналіз кожної гри на предмет можливих ризиків спричинення залежності для гравців, співробітництво із організаціями, які проводять просвітницьку роботу із питань попередження виникнення, відстежування та обмеження для певних гравців – це не повний перелік того, що ми робимо у рамках «Відповідальної гри. – зазначив Андрій Бочковський.

 

Науково-дослідним інститутом психіатрії МОЗ України було проведене наукове дослідження. Результати наукової роботи були оформлені у посібник «Ігроманія: сучасні реалії та шляхи подолання».

У науково-популярному посібнику наведені дані аналізу проблеми патологічної пристрасті до азартних ігор – ігроманії, яка сьогодні є не лише серйозною соціальною проблемою, а й медичною зокрема. Посібник розроблений з метою забезпечення психологічної допомоги як особам із гральною залежністю, так і членам їхніх родин та близькому оточенню. Окрему увагу приділено варіантам профілактики та реабілітації пацієнтів з ігроманією та терапевтичним підходам до боротьби з цією проблемою.

 

  • Все повинно бути в міру. Державні лотереї дозволені в Україні. Гру потрібно сприймати як досуг, та ні в якому разі не ставити її в центрі свого життя. Приємно отримати задоволення від виграшу в лотерею, але це повинно робитись адекватно. – підкреслила координатор медіа-департаменту ГС «МАА», Альона Герасименко.

 

Горяча безкоштовна лінія з питань алкоголізму, наркоманії і ігроманії:

0 800 50 51 51

https://maaua.com

Міжнародна Антинаркотична Асоціація.

 

Сторінка УНЛ у Facebook, де можна задати питання:

https://www.facebook.com/UNLottery/

 

Посилання на посібник:
«Ігроманія: сучасні реалії та шляхи подолання»
PDF, 3Mb

 

 

 

 

 

    
Facebook   Instagram   Youtube