Вгору

  ddd
Спробуй нову версiю сайту - new.unl.ua
  • slider63
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 14.01.2019 Виплачено виграшів
на суму 265 128.00 грн
Новина дня
Оператор державних лотерей «УНЛ» піклується про гравців
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Проблема ігроманії: підсумки всеукраїнського соціального опитування

7 Вересня 2018, 11:40:03

Прес – реліз:

Проблема ігроманії: підсумки всеукраїнського соціального опитування

Дата проведення прес-конференції: 12 вересня  2018 року, 15:00; Місце: Медіа-центр «Інформатор».

 

Ігрова залежність вже давно постала гострою соціальною проблемою нашого часу. На ряду з іншими видами залежності (наркоманія, алкоголізм, нікотинова, харчова залежності та ін.) ігроманія визначається як хвороба, яка має лікуватися фахівцями. Не зважаючи на те, що на відміну від хімічних видів залежності, вона не передбачає безпосереднє вживання психоактивних речовин, ігрова залежність має таку ж високу ступінь звикання та перетворює ігромана на раба, який готовий жертвувати усім заради гри.

Справжня успішність будь-якої компанії проявляється не в тому, яку долю вона займає на ринку, і не в тому, скільки складає її щомісячний прибуток. Успішна компанія в першу чергу піклується про свого споживача!

В рамках програми відповідального відношення до лотерейних ігор, відповідно до вимог Стандартів, розроблених та впроваджених Європейською Асоціацією державних лотерей, Українська Національна Лотерея за підтримки незалежних фахівців з різних видів залежності, їх профілактики та лікування – Міжнародної Антинаркотичної Асоціації, провела всеукраїнське соціальне опитування, на основі якого було підготовлено аналітичний звіт, який фахівці Асоціації представлять на прес-конференції.

Дослідницька робота мала на меті не тільки встановити відсоткове співвідношення гравців у нашій країні, але й виявити, чи є у них уявлення про те, якою має бути відповідальна гра. А також, що досить важливо – визначити ставлення суспільства до гравців, зокрема до ігроманів.

Можна з впевненістю сказати, що усі поставлені цілі були успішно вирішені. Цим та багато чим іншим поділяться фахівці на конференції. На основі отриманих результатів були підготовлені рекомендації та розроблена стратегія подальших спільних дій партнерів, щодо інформування гравців про відповідальну гру та щодо профілактики ігроманії в країні.

На прес-конференції будуть виступати фахівці з багаторічним досвідом: психологи, реабілітологи та соціологи. Ви обов’язково почуєте багато корисної інформації, навіть якщо проблема ігрової залежності і не торкнулася Вашої родини. Адже, бути проінформованим – означає бути озброєним!

Сайти організацій:

www.maaua.com

https://unl.ua/uk/