Вгору

  • slider63
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 22.05.2018 Виплачено виграшів
на суму 258 584.00 грн
Новина дня
Фонд «Таблеточки»: «Системна допомога таких компаній, як УНЛ, дозволяє нам краще планувати нашу діяльність»
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Соціальна підтримка спорта від УНЛ

5 Лютого 2017, 08:33:07
Соціальна підтримка спорта від УНЛ

Це наша соціальна місія

 

Державна тото лотерея «Фортуна Live» від «Української Національної Лотереї» продовжує реалізацію програми підтримки українського спорту на національному рівні.

Черговий крок в цьому напрямку - підтримка баскетболу.

Тепер «Фортуна Live» і «Українська Національна Лотерея», в рамках партнерської співпраці, будуть підтримувати Чемпіонат України з баскетболу серед жіночих команд (Суперліга) і Кубок України з баскетболу серед чоловічих команд.

Корпоративна філософія компаній - підтримка, популяризація та розвиток спорту в Україні.

Як зазначив PR-менеджер «Фортуни Live» Ярослав Живаловіч, «Ми переконані, що підтримка спортсменів, клубів, федерацій - це наша соціальна місія. Розвиток здорового і гармонійного суспільства - це одна з наших цілей. На жаль, складна економічна ситуація в нашій країні не кращим чином впливає на розвиток спорту. Підтримка з боку бізнесу могла б стати вагомим внеском і новим витком у здобуття нашою країною спортивної слави і «Фортуна Live», як ніхто інший, це розуміє. Всі ми жадаємо бачити українських спортсменів з медалями та кубками, здобутими в міжнародних змаганнях. Вся Україна хоче споглядати радість спортсменів після перемог, а спортсмени - радість їх фанатів ».

 

Стало відомо, що «Фортуна Live», «Українська Національна Лотерея» і Федерація баскетболу України будуть активно співпрацювати під час проведення Чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд (Суперліга) і Кубка України з баскетболу серед чоловічих команд в 2017 році.

 

Варто відзначити, що «Фортуна Live» є титульним спонсором футбольного клубу «Зоря», що підкреслює наміри комплексно підтримувати всі види спорту в Україні.

 

Сьогодні «Українська Національна Лотерея» - найбільший оператор державних лотерей в Україні, член «Всесвітньої лотерейної асоціації», а також «Європейської асоціації державних і Тото лотерей».

Підприємство було засноване в 1997 році з метою отримання грошових коштів, які були б спрямовані на поліпшення життєвого рівня всіх верств суспільства.

 

«Фортуна Live», продукт «Української Національної Лотереї» - один з кращих українських сервісів, який дозволяє робити ставки на спорт.

«Фортуна Live» завоювала симпатію користувачів завдяки найширшій лінії спортивних подій і найбільшої кількості Live-подій, на які можна робити прогнози. Також користувачі високо оцінили рівень коефіцієнтів, які відповідають кращим світовим котируванням, акційні пропозиції та бонусні програми, зручну сучасну інтерактивну платформу fortunalive.com.ua і якість сервісу цілодобової консультаційної підтримки користувачів.