Вгору

  • slider87
  • slider85
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 09.12.2018 Виплачено виграшів
на суму 238 216.00 грн
Новина дня
Гендиректор УНЛ Андрей Бочковский: "Мы готовы внедрять новые технологии на лотерейном рынке"
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Українська Національна Лотерея представила Україну на Всесвітньому Лотерейному Саміті

26 Листопада 2018, 19:19:54

 

Українська Національна Лотерея – єдиний оператор лотерей в Україні, який прийняв участь та представив Україну на Всесвітньому Лотерейному Саміті 2018, який пройшов 18-22 листопада в Буенос Айрес, Аргентина.


Цей Саміт проводиться Всесвітньою Лотерейною Асоціацією (WLA) кожні два роки. Саміт цього 2018 року був організований спільно з Аргентинською національною асоціацією лотерей (ALEA), який тривав 4 дні з темою "Отримання переваги в новому світі". Жан-Люк Моне-Банет (Jean-Luc Moner-Banet), президент WLA зазначив: "Поточна тенденція світової лотерейної індустрії - це електронізація роздрібних мереж та інтеграція мобільної лотерейної активності із традиційними фізичними роздрібними мережами". Зазначене повністю співпадає із наявною стратегією розвитку Української Національної Лотереї.


В саміті взяли участь керівники лотереї зі всього світу. Українська Національна Лотерея не тільки взяла участь, як член асоціації, у формальних заходах загальних зборів Всесвітньої Лотерейної Асоціації, але й провела зустрічі та переговори з керівництвом вищого рівня світових постачальників лотерейних технологій, зокрема із стратегічним партнером американською корпорацією IGT (правонаступником корпорації GTECH), щодо впровадження сучасних лотерейних систем та ігор в Україні.


Українська Національна Лотерея досягла домовленостей щодо використання технологічних ресурсів та інновацій корпорації IGT разом iз багатими знаннями та досвідом у лотерейній індустрії щоб реформувати лотерейну галузь в Україні та перетворити цю галузь на соціально-відповідальну діяльність, залучити населення до захищеної та відповідальної гри з метою поповнення державних бюджетів різних рівнів та фінансування соціальних програм. Такий підхід не тільки зробить привабливим покупку лотерейного білету, але й забезпечить привабливість та прозорість лотерейної діяльності, а також привнесе більше позитивної енергії у суспільство в цілому та у команду Української Національної Лотереї.


Українська Національна Лотерея – оператор державних лотерей в Україні, заснована у 1997 році, є членом Європейської асоціаціє державних та тото лотерей (European Lotteries) та Всесвітної Лотерейної Асоціації (WLA). Стратегічним партнером та постачальником лотерейної системи, яка відповідає стандартам інформаційної безпеки WLA 2006 та ISO/IEC 27001:2005, являється американська корпорація IGT (правонаступник корпорації GTECH)

 

 

Офіційна сторінка УНЛ у Facebook:
www.facebook.com/UNLottery