Вгору

  ddd
Спробуй нову версiю сайту - new.unl.ua
  • slider63
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 15.01.2019 Виплачено виграшів
на суму 310 892.00 грн
Новина дня
Оператор державних лотерей «УНЛ» піклується про гравців
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Заява щодо поширення деякими ЗМІ недостовірної інформації

26 Квітня 2018, 12:12:23

24 квітня в деяких українських ЗМІ було опубліковано нібито відкрите звернення компанії МСЛ до Президента України та секретаря РНБОУ, в якому, окрім іншого, в негативному ключі згадується наша компанія «Українська національна лотерея», в тому числі ЗМІ безпідставно стверджують про зв'язок УНЛ з депутатом Верховної Ради Олександром Третьяковим.


Ми в черговий раз змушені зазначити, що згадка в контексті «Української національної лотереї» прізвищ народних депутатів, в тому числі Олександра Третьякова, є абсолютно безпідставним і нагадує погано зрежисовану атаку в стилі «чорного піару». Ні Олександр Третьяков, ні інші народні депутати, або інші представники законодавчої та виконавчої влади не пов'язані і не мають відношення до нашої компанії як на сьогодні, так в попередні періоди.


Компанія «Українська національна лотерея» веде законослухняний та прозорий бізнес, залучаючи західні інвестиції в економіку нашої країни та справно сплачуючи значні суми податків до державного бюджету.


Ми працюємо виключно у законодавчому полі, тому будь-яка неправдива інформація, яка поширюється про нашу компанію, буде мати судову перспективу.