Вгору

  • slider87
  • slider85
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 13.12.2018 Виплачено виграшів
на суму 528 988.00 грн
Новина дня
Гендиректор УНЛ Андрей Бочковский: "Мы готовы внедрять новые технологии на лотерейном рынке"
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Щодо незаконної діяльності під виглядом лотерей

20 Липня 2018, 12:54:21

У зв’язку з появою низки публікацій в ЗМІ про те, що представники компанії МСЛ зафіксували нелегальну діяльність у закладах з розповсюдження лотерей та почали боротьбу з такою протиправною діяльністю, компанія УНЛ заявляє наступне. Ми не можемо не вітати подібні дії і задоволені тим, що у нас з’явився союзник у діяльності, спрямованій на боротьбу з нелегальними ігровими закладами. Протягом усієї діяльності нашої компанії ми докладали усіх можливих зусиль для боротьби з нелегальними залами, які працюють, порушуючи закон, та незаконно використовують торгові марки, назви, символіку, зовнішнє оформлення УНЛ та лотерей, які ми проводимо.
 

Компанія УНЛ готова співпрацювати не тільки з правоохоронними органами, але й з іншими учасниками лотерейного ринку у виявленні та припиненні роботи будь-яких закладів, які проводять незаконну ігрову діяльність та дискредитують законних операторів лотерей. Проведення незаконної діяльності під виглядом лотерей, як в наземних пунктах розповсюдження, так й в мережі Інтернет, завдає значної шкоди як державному бюджету України, так і гравцям та іміджу компаній, які працюють законно.
 

Компанія УНЛ неодноразово заявляла і надалі буде дотримуватися своєї позиції про те, що спільною метою для всіх учасників лотерейного ринку в Україні має стати прозорий та відповідальний лотерейний бізнес за європейськими стандартами.