Вгору

  • slider63
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 22.05.2018 Виплачено виграшів
на суму 258 584.00 грн
Новина дня
Фонд «Таблеточки»: «Системна допомога таких компаній, як УНЛ, дозволяє нам краще планувати нашу діяльність»
У нас є відповіді на ваші питання! Читати
twitter facebook livejournal Google

Щодо провокації в офісі УНЛ 24 листопада

27 Листопада 2017, 09:00:12
Щодо провокації в офісі УНЛ 24 листопада

24 листопада 2017 року до офісу компанії «Українська національна лотерея» незаконно, без дозволу, увірвалася група у складі близько 30 осіб. Ця група іменувала себе Ініціативна група патріотів України. Учасники групи намагалися зашкодити роботі підприємства.

Звинувачення, котрі були озвучені устами учасників даної групи на адресу «УНЛ» в якості мотиву їхніх протиправних дій в офісі «УНЛ» не мають під собою жодних підстав. «Українська національна лотерея» не має жодного відношення до «фінансування терористів» та «поповнення бюджету Російської Федерації», як це було сказано у Повідомленні про проведення публічного заходу. Ці звинувачення є вигаданими і не мають нічого спільного з дійсністю. «Українська національна лотерея» жодним чином не пов’язана з Віленом Шатворяном, сепаратистами, терористами ІДІЛ та іншими злочинними угрупованнями.

«Українська національна лотерея» вважає дану акцію проявом недобросовісної конкуренції з боку інших учасників лотерейного ринку України. «УНЛ» шкодує про те, що окремі представники «Айдару», котрі були присутні в групі нападників, дали ввести себе в оману і дозволили маніпулювати собою.

«Українська національна лотерея» працює на ринку України вже 20 років, та дотримується українського законодавства, з високою повагою ставиться до рішень всіх органів державної влади і завжди виконує їх належним чином.

Натомість інші оператори лотерейного ринку України внесені до переліку юридичних осіб, власники котрих відповідальні за агресію з боку Росії. Щодо цього існують відповідні рішення Ради національної безпеки та оброни України та Кабінету Міністрів України.

«Українська національна лотерея» звернулася до Національної поліції України із заявою про вчинений злочин, також звернулась до Служби Безпеки України, та очікує прийнятих рішень від відповідних структур.