Вгору

  ddd
Спробуй нову версiю сайту - new.unl.ua
  • slider90
  • slider63
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 21.01.2019 Виплачено виграшів
на суму 249 894.00 грн
Новина дня
Прискорення «Лото Максима». Вигравай частіше!
У нас є відповіді на ваші питання! Читати

Відповідальна гра

Програма
Правила
Батьківський контроль
Самообмеження
Тест
Буклет для продавців
Буклет для гравців
Соціальне дослідження

 

 

Ви можете ознайомитись з книгою про подолання ігрової залежності, яку видано за підтримки УНЛ:
«Ігроманія: сучасні реалії та шляхи подолання»
PDF, 3Mb

 

Ми взяли на себе зобов’язання проводити лотерею у соціально відповідальний спосіб. Нашою метою є проведення захоплюючих та привабливих лотерейних ігор, які приносять задоволення та розвагу для кожного, надаючи можливість здійснити мрію. Наші лотереї випускаються у відповідальний спосіб, захищають вразливих осіб та осіб віком до 18 років. Саме з цією метою ми створили програму Відповідальної гри, яка складається із наступних розділів. 

Дослідження

Сприяння (наприклад ініціювання, участь, повідомлення про результати) дослідній роботі та/або дослідженням, в тому числі з незалежних джерел, щоб сприяти розумінню гральної залежності з боку суспільства. Ці результати також використовуються для розробки заходів по дотриманню принципів Відповідальної гри.

 

 

Тренінги

Надання всім співробітникам інформації про програму Відповідальної Гри за допомогою відповідних каналів зв'язку.

Забезпечення підтримання відповідного рівня обізнаності щодо принципів Відповідальної Гри у всьому Підприємстві, щоб зробити принципи Відповідальної Гри невід'ємною частиною повсякденної діяльності.

Відповідні співробітники (у тому числі тимчасові співробітники і позаштатні співробітники) проходять, виходячи з посадових вимог та взаємодії з гравцями, підготовку з вивчення принципів Відповідальної Гри.

 


Віддалені ігрові канали

Наявність у віддалених ігрових платформах (Інтернет, телебачення, мобільні пристрої) таких функцій, як :

• підтвердження адреси,

• системи перевірки віку,

• можливість встановлення обмежень на гру,

• наявність функції самовиключення для гравців,

• перевірка реальності на ігровому екрані,

• система захисту даних,

• відображення значення ставок,

• система самостійної оцінки можливостей, щоб допомогти людям оцінити, наскільки відповідально вони грають,

• посилання на інформацію про відповідальну гру, політику щодо дотримання принципів відповідальної гри,  джерела, де можна знайти поради, та служби підтримки (наприклад, телефонні служби підтримки, адреси центрів лікування).

 

 

Реклама та маркетинг

Створений рекламний та маркетинговий кодекс, який є обов’язковим до виконання. Положення про виконання умов цього кодексу включене до усіх необхідних договорів. Усі рекламні матеріали узгоджуються із відповідальною особою перед публікацією або друком. У всю можливу маркетингову продукцію включений знак вікового обмеження 18+.
Ви можете ознайомитись з основними положеннями на сторінці кодексу.

 

 

Вплив ігор


Оцінка факторів ризику кожної з ігор та їх впливу на гравців за допомогою провідних фахівців профільних закладів. Адаптація ігор на основі зроблених висновків.  

 

 

Розповсюджувачі


Всі розповсюджувачі отримують інформаційні матеріали (наприклад, брошури, листівки, плакати тощо), з тим щоб підвищити свою обізнаність про принципи Відповідальної Гри, а також отримують роз’яснювальну інформацію з питань, що стосуються гральної залежності.

Нові розповсюджувачі проходять підготовку з вивчення принципів Відповідальної Гри до отримання дозволу на продаж лотерей.

Розповсюджувачі поінформовані у письмовій формі про те, що вони не мають права пропонувати кредитні кошти гравцям.

Якщо пропонується обладнання з можливістю самовиключення, такі як картка гравця, розповсюджувачі проінформовані (у письмовій формі), як ці схеми працюють і як їх можна активувати/ видалити власне гравцем або для гравців.

 

 

Освіта Гравців

Наступні питання включені в інформацію, призначену для гравців (у тому числі у випадку віддалених каналів):

• детальна інформацію про шанси на перемогу в кожній грі, яка дозволяє людям оцінити ризики та переваги гри,

• інформація щодо обмеження віку гравця,

• інформація про принципи Відповідальної Гри та інформацію про те, де можна отримати допомогу у разі гральної залежності.

 

Якщо наведена вище інформація не доступна у друкованому вигляді в пунктах розповсюдження (наприклад, роздрібні магазини), наявні чіткі дані , де можна отримати таку інформацію гравцям / роздрібним торгівцям (розповсюджувачам). У разі наявності матеріалу в друкованому вигляді, він розміщений у місці, де його можна взяти непомітно. Якщо в тому місці розташовані банкомати, листівки кладуть поруч з ними.

 


Допомога проблемним гравцям


Сприяння діяльності організацій, лікувальних центрів та/або медичних працівників, які борються з гральною залежністю для розуміння перспективи гральної залежності щодо впливу на лотерейну продукцію та відповідної реклами на їх становище.

 

Надання відповідної інформації гравцям та розповсюджувачам про такі медичні заходи, та співпраця з медпрацівниками щодо інформації про послуги, які існують для людей з гральною залежністю. Зазначена інформація (контактні дані/телефон служби підтримки) доступна в друкованому вигляді і знаходитися на чільному місці у гральних залах, а також доступна на веб-сайтах.

 

Гаряча лінія підтримки гравців із залежністю: 0 800 505 151