Вгору

  ddd
Спробуй нову версiю сайту - new.unl.ua
  • slider63
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 15.01.2019 Виплачено виграшів
на суму 310 892.00 грн
Новина дня
Оператор державних лотерей «УНЛ» піклується про гравців
У нас є відповіді на ваші питання! Читати

Сертификація ігор

Європейські лотереї (EL) є провідною європейською асоціацією державних і ліцензованих державою лотерей. Заснована в Лозанні та Брюсселі, EL сприяє (і успішно відстоює) модель лотерей на благо суспільства, пропонує платформу для обміну найкращими практиками та надання різноманітних послуг своїм членам.
   

 

World Lottery Assosiation (всесвітня асоціація лотерей) - це глобальне професійне об'єднання країн та ігрових організацій, які займаються проведенням лотерей на вищому рівні. Заснована була асоціація в 1999 році в Швейцарії. Головною місією WLA є контроль якості проведення лотерей в різних країнах світу. Всі члени асоціації дотримуються строгих правил і високих стандартів соціальної відповідальності, стежать за безпекою гри.

 

 

 

 

 

  Корпорація GTech була заснована в 1980р. На сьогоднішній день GTech S.p.A. є світовим лідером у сфері розробки та впровадження інноваційних технологій на всесвітньому ринку лотерей. GTech виробляє передову продукцію і надає першокласний сервіс, цінує високі принципи ділової етики та відповідальності. Офіси компанії розташовані в більш ніж 60 країнах світу і загальна кількість співробітників налічує 8.600. GTech надає своїм клієнтам передові технології, експлуатаційну підтримку, центральні системи, термінали та телекомунікаційні рішення. Серед клієнтів компанії є такі лотерейні гіганти як: Camelot (Великобританія), більшість лотерейних операторів США (штати Техас, Каліфорнія, Флорида, Нью Йорк, Нью Джерсі, Джеордже), Francaise de Jeux (Іспанія), Veikkaus (Фінляндія), Westdeutsche Lotterie (Німеччина), Totalizator Sportowy (Польща). З моменту створення Української Національної Лотереї компанія Gtech є її технічним партнером і постачальником лотерейного обладнання - терміналів, телекомунікаційної системи та лотерейної центральної системи. Дизайн та принципи лотерей, які проводить Українська національна лотерея, були розроблені з використанням світового досвіду проведення лотерей GTech. Відповідність високим вимогам до надійності лотерейної системи та прозорості обліку кожної транзакції підтверджується сертифікатами, виданими Gtech WLA (світовий лотерейної асоціацією) -стандарт з контролю безпеки WLA: 2006 і ISO ISO / IEC 27001: 2005-стандарт Системи управління інформаційною безпекою