Вгору

  ddd
Спробуй нову версiю сайту - new.unl.ua
  • slider63
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 15.01.2019 Виплачено виграшів
на суму 310 892.00 грн
Новина дня
Оператор державних лотерей «УНЛ» піклується про гравців
У нас є відповіді на ваші питання! Читати

Соціальна відповідальність

2018

 

УНЛ підтримує розвиток дітячих закладів та фізичне здоров’я дітей. На передодні новорічних свят ми зробили спортивні подарунки малюкам Київської області.
Набори спортивного інвентарю в дитячий садок "Спадкоємець" міста Боярка були доставлені саме під ялинку.  

 


подяка від організації
 
       

 

 

2018

  «Українська національна лотерея» продовжує підтримувати розвиток сучасної української музики  

Премія M1 Music Awards спрямована на визначення видатних досягнень у музичній індустрії та визнання особистого вкладу у розвиток вітчизняного шоу-бізнесу. Окрім цього, M1 Music Awards визначає кращих фахівців у створенні і просуванні аудіовізуального продукту

      

 

 

2018

«Українська Національна Лотерея» підтримує боротьбу з залежностями.

ГО «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» надає професійну допомогу та консультації щодо проблем хімічних та нехімічних залежностей. В 2018 р. «Українська Національна Лотерея» надала допомогу «Міжнародній Антинаркотичній Асоціації» для проведення безкоштовних семінарів «Концепція залежностей» (04.08) та «Система ілюзій, породжених хімічною залежністю» (10.11), а представники нашого підприємства відвідали ці заходи, щоб поглибити свої знання щодо такої проблематики.
«Українська Національна Лотерея» та «Міжнародна Антинаркотична Асоціація» вже тривалий час співпрацюють в багатьох напрямках задля профілактики та подолання проблем ігрової залежності.
 

 

 

2018

  «Українська національна лотерея» підтримує розвиток сучасної української музики  

«Золота жар-птиця» є унікальною для українського шоу-бізнесу. Адже її організатори застосовують комплексний підхід до розвитку музичного ринку. Премія стала стимулом для творчості багатьох музикантів та гуртів.  

  Заснована у 1996 році, ця премія стала першою музичною нагородою Незалежної України. Протягом декількох останніх років, через трагічні події Революції Гідності та війни на Сході України конкурс не проводили. 14 березня 2018 року телеканал М2 та компанія «Таврійські ігри» анонсували її повернення. Легендарну музичну премію, яка відкрила Україні більшість зірок сучасної музики, було відроджено, у тому числі завдяки генеральному партнеру – «Українській національній лотереї».
 

  

 


 

2018

  «Українська національна лотерея» підтримуватиме розвиток українського спорту

   У більшості розвинених країн податкові надходження від лотереї використовуються для фінансування соціально важливих сфер. Застосування подібних світових практик в Україні матиме надзвичайно позитивний суспільний ефект.

  Власник компанії УНЛ та Міністр молоді та спорту України обговорили поглиблення співпраці та можливості для підтримки компанією УНЛ розвитку українського спорту. 
     

 


 

2018

  «Таблеточки» – одна з найбільших в Україні благодійних організацій, які займаються допомогою дітям, хворим на онкологічні захворювання, та їхнім родинам. Фонд забезпечує медикаментами, допомагає фінансувати лікування за кордоном, надає психологічну допомогу, а також реалізує низку масштабних програм, таких як розвиток напрямку паліативної допомоги в Україні, підвищення кваліфікації українських онкологів за кордоном тощо. «Таблеточки» також активно співпрацюють з державними інституціями, проводять кампанії з адвокації та допомагають впроваджувати в Україні найкращі світові практики допомоги юним паціентам.
  Власник компанії «Українська національна лотерея» інвестор британського походження з Гонконгу Майкл Джон Фогго завітав до благодійного фонду «Таблеточки», щоб дізнатися більше про напрями роботи та потреби цієї ініціативи. УНЛ вже тривалий час системно співпрацює з фондом, надаючи регулярні благодійні внески.
 


подяка від організації
 
         

 


2018

Українська Національна Лотерея долучилася до доброї справи допомоги дитячим будинкам.

Гуманітарна допомога і подарунки дітям в закладах Запоріжжя, Києва, Краматорська, Кропивницького, Львова, Тернопіля, Харкова, Херсона і Черкас

Наша компанія і надалі буде допомагати дитячим будинкам України. Адже ми розуміємо, що діти-сироти потребують допомоги.


 

 

2017

Українська Національна Лотерея стала партнером міжнародного благодійного фонду «Таблеточки»

Місія фонду - всебічна допомога онкохворим пацієнтам. Придбання ліків, оплата операцій за кордоном, допомога в навчанні лікарів, придбання медичного устаткування.

Наша компанія завжди готова підтримувати добрі справи, які націлені на поліпшення життя наших громадян.


Лист від
фонду "Таблеточки"

 

 2017
Українська Національна Лотерея стала партнером Київського обласного центру крові.
Ми вважаємо, що соціальна відповідальність є невід'ємною складовою ведення сучасного бізнесу. Наша компанія всіляко буде підтримувати проекти центру та долучатись до ініціатив.
Ми вдячні нашим партнерам за взаємодію. Корпоративна соціальна відповідальність - це філософія компанії УНЛ.
Подяка від
Центру Крові

лист 26.05.2017
 

 

лист 14.06.2018


 

2017
Українська Національна Лотерея стала партнером громадської організації Global Office

Global Office - громадська організація, яка покликана сприяти інформаційній, політичній, економічній, культурній та соціальній інтеграції України у світовий простір, а також внутрішній інтеграції.
Ми вдячні нашим партнерам за можливість долучитись до реалізації проектів, які сприяють внутрішній та зовнішній інтеграції у загальносвітовий контекст та націлені на створення умов для виховання нового покоління згідно з цінностями вільного світу.