Вгору

  ddd
Спробуй нову версiю сайту - new.unl.ua
  • slider63
  • slider81
Трансляція розіграшів
Гаряча лінія:
0 800 807 807
За 15.01.2019 Виплачено виграшів
на суму 310 892.00 грн
Новина дня
Оператор державних лотерей «УНЛ» піклується про гравців
У нас є відповіді на ваші питання! Читати

Корпоративні цінності

Корпоративні цінності УНЛ

 

 

 

 

 

 

 

Відповідальність – команда УНЛ надає пріоритет принципам та практикам відповідальної гри перед усіма іншими інтересами та завданнями. Ми віримо у необхідність забезпечення високого рівня захищеності гравців. Відповідальність перед гравцями знаходиться в центрі діяльності кожного члена команди та компанії в цілому.

 
     

Чесність та Прозорість – вся діяльність команди УНЛ продиктована необхідністю забезпечити чесність та прозорість дій перед гравцями, державою та іншими зацікавленими сторонами. Жодна лотерейна гра не розпочинається, якщо вона не забезпечує безпеку та чесність всіх операцій.  Кожен гравець має вільний доступ до правил кожної з ігор та шансів на виграш. Усі операції, що проводяться компанією мають надійний захист для запобігання ризику шахрайства.

 
     

Клієнтоорієнтованість – команда УНЛ працює, щоб створювати позитивні емоції та забезпечити веселі та цікаві лотерейні розваги для гравців із дотриманням принципів відповідальної гри. Позитивні відгуки клієнтів – наша найбільша нагорода. Наша мета - бути максимально зручними та зрозумілими, а також надавати високий рівень сервісу на всіх етапах взаємодії гравця з компанією.

 
     

Соціальна спрямованість – концепція нашої діяльності базується на тому, що суспільні цінності та суспільний порядок мають перевагу над бізнес інтересами. Ми працюємо у сучасному суспільстві й маємо на меті підтримувати суспільні проекти та приймати участь у суспільному розвитку.  У своїй діяльності ми намагаємось знайти ідеальний баланс та притримуватись його.

 
     

Інноваційність – ми використовуємо тільки найкращі технології та практики, які відповідають світовим та європейським стандартам. Тільки таким чином ми можемо забезпечити виконання покладених на нас завдань, як перед нашими гравцями, так й перед суспільством.

 
     

 

Наша місія

Наша мета приносити користь людям і суспільству. Ми проводимо різноманітні веселі та привабливі лотерейні ігри у відповідальний, безпечний та прозорий спосіб. Через всім відомі лотерейні ігри ми надаємо гравцям можливості кардинально змінити їхнє життя на краще та спрямовуємо кошти на суспільні потреби та культурні проекти.

 
     

Наше бачення

 

Ми віримо, що всі люди мають право отримати шанс на удачу і ми працюємо для людей. Виходячи з цього, наше бачення полягає в наступному.

 

Компанія - стати найкращою лотерейною розважальною компанією.

Удача та відповідальність - приносити задоволення, враження та рівний шанс на зміни у житті для всіх людей в Україні, здійснювати мрії людей. Ми віримо, що всі повинні отримати удачу, та ми хочемо донести її до кожного.

Суспільство - стати відповідальним корпоративним громадянином в Україні та зробити внесок у благополуччя суспільства за допомогою підтримки добрих справ та суспільних потреб.

Інновації - стати найбільш інноваційною ігровою компанією у галузі лотерей.

Гравці – створити найкращий сервіс та неперевершені враження для гравців.